Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


 

2009.
 
Képességvizsgák (+T = tenyészszemle)

Nyíregyháza
március 28.
Kopjári Nándor
+36(70) 111-1212 
Baja
április 12.
Szikinger János
+36(30) 383-7318
Szabadkígyós +T
április 25.
Csüllög István
+36(70) 701-7540
Naszály
május 09.
Tokár István
+36(30) 348-6529
Heves
május 16.
Dr. Harangozó Imre
+36(20) 385-5881
Őcsény +T
május 23.
Eppel János
+36(30) 937-9360
Gödöllő (Babat puszta)
május 31.
Babiczky Attila
+36(20) 934-7976

 
Öszi tenyészvizsgák (+T = tenyészszemle)

Nyíregyháza +T
augusztus 22.
Kopjári Nándor
+36(70) 111-1212
Babatpuszta
szept. 05.
Babiczky Attila
+36(20) 934-7976
Bogyiszló
szept. 12.
Karácsonyi György
+36(30) 993-1961
Szabadkígyós +T
szept. 19.
Csüllög István
+36(70) 701-7540
Baja +T
október 10.
Szikinger János
+36(30) 383-7318
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Mindenes vizsla vizsga

Baja
október 10.
Szikinger János
+36(30) 383-7318

 
CACIT Mezei- Vízi verseny

Sárvár
augusztus 29-30.
 
 

 
Főtenyészszemle, CAC Klubkiállítás

 

Dunaegyháza
október 3.
 
 

 

 

 

 

 

 

2008.

 

 

 

 

 

                                                              CACIB

                                                    április 26-27.   Miskolc

                                                     május 10-11.   Budapest

                                                     június 14-15.   Pécs

                                                      július 19-20.   Szombathely

                                              augusztus 30-31.   Debrecen

                                                      október 3-5.   Budapest (Európa Kiállítás)

 

                                                                  CAC

                                                       március 30.   Kalocsa

                                                            április 6.   Nagylengyel (Zalaegerszeg)

                                                          április 13.   Jászberény (Őrző-védő)

                                                          április 20.   Sárvár

                                                             május 4.   Gyula

                                                          május 18.   Hódmezővásárhely

                                                          május 25.   Nyíregyháza

                                                          május 31.   Székesfehérvár (Magyar fajták)

                                                             június 1.   Székesfehérvár

                                                             június 8.   Tiszafüred

                                                           június 22.   Kaposvár (Vadászkutya)

                                                            július 26.   Debrecen (Éjszakai)

                                                   augusztus 17.   Érd (Veterán)

                                                  szeptember 7.   Kecskemét

                                                szeptember 14.   Ózd

                                                       október 12.   Zemplén (Sárospatak)

                                                       október 19.   Szentes

                                                       október 26.   Dombóvár

                                                     december 6.   Budapest Derby

                                                     december 7.   Budapest Champion

 

                                                    Klubkiállítás

                                                          október 4.   Budapest (Európa Kiállítás)

 

                                             Képességvizsga

                                                       március 29.   Nyíregyháza

                                              április 12.   Baja

                                              április 19.   Tokaj

                                              április 26.   Vésztő

                                               május 17.   Heves

                                               május 17.   Őcsény

                                                          május 31.   Gödöllő (Babat puszta)

 

                                        Őszi tenyészvizsga

                                                   augusztus 09.   Őcsény

                                                   augusztus 16.   Nyíregyháza (Berkesz)

                                                szeptember 13.   Gyöngyös

                                                szeptember 20.   Vésztő

                                                szeptember 27.   Tokaj

                                                       október 11.   Sárvár

                                                       október 25.   Baja

 

                                Mindenes vizsla vizsga

                                                       október 25.   Baja

 

                           CACIT Mezei-Vízi verseny

                                                  október 18-19.   Hortobágy

 

                                                 Klubtalálkozó

                                                   augusztus 23.   Dunaegyháza

 

                          Nehezített vércsapa vizsga

                                                          május 24.   Kaposvár

 Forrás: MEOE, Németvizsla Klub